Hallitus

Vuoden 2020 hallitus

Seppo Sjöblom, puheenjohtaja 

se.sjoblom@gmail.com  p. 044 2629383

Aila Virolainen, sihteeri, p. 050 330 8713 aila.virolainen@hotmail.com (hallituksen ulkopuolinen)

Markku Levola, varapuheenjohtaja, 

p. 044 9831 698  levola.markku55@gmail.com

Päivi Haijanen, jäsenrekisteri, merkkipäivät  p. 0400 585424 paivihaijanen@hotmail.com

Kaija Kunvik, kerhovastaava, p. 0400 526 505 kaija@kunvik.fi  

Raili Hartikainen, nettivastaava, tiedottaja p. 040 5018224 hartikainen.raili@gmail.com

Merikki Jäntti, p. 040 749 6789 merikki.jantti@gmail.com

Seppo Lohtaja, p. 050 555 7976 seppo.lohtaja@gmail.com  

Hannu Hakanen, taloudenhoitaja p. 050 68478  hahakanen@gmail.com (hallituksen ulkopuolinen)